Fukushima236fantasyFukushima (ENGLISH30Are you an employee of the Fukushima nuclear power plant . (русская версия у меня в профиле)Chatta orafantasyFukushima (RU)6вы работник атомной электростанции Фукусима, все идет хорошо. . (English version in my profile)Chatta ora